İçeriğe geç

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ve Yerel Seçimler

13 Aralık 2018. Cumhurbaşkanı Erdoğan ikinci 100 günlük eylem planını açıkladı. 24 milyar liralık 454 icraat planı, zorlu yıla güçlü başlangıç sağlayacak mıdır? Bu başlangıç yerel seçimlere nasıl etki eder?

15 Aralık 2018.  Erdoğan, Denizli’de “Belediyecilik AK Parti’nin işidir. CHP bu işten anlamaz. Ben İstanbul’u kimden aldım? CHP’den aldım. İstanbul’un su sorununu çözdük.” dedi. 

16 Aralık 2018. Erdoğan, İstanbul Esenler’de 15 Temmuz Millet Bahçesini tanıtarak en çok AK Parti’nin çevreyi koruduğunu belirtti ve ekledi “Çevreci belediye kim görecekler.” Rakiplerinin Doğa düşmanı olarak tanıttığı Erdoğan, bu oyunuda bozabilecek mi?

17 Aralık 2018. Kılıçdaroğlu’nun bütün belediyeler CHP’li olacak sözüne, Cumhurbaşkanı Erdoğan Konya’da yanıt verdi “31 Mart’ta göreceğiz. Sandıkta alabiliyorsan al.” Konya’da halk heyecanlı ve törene katılım oranı yüksekti. Konya’da AK Parti kaybetmez diyebilir miyiz?

18 Aralık 2018. AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, “Erdoğan ve Bahçeli yerel seçimde bazı illerde ortak miting düzenleyebilir.Ankara’da görkemli bir lansman olacak”dedi. CHP’nin muhtemel ülkücü kökenli adayına karşı, AK Parti’den MHP ile aday lansmanı. Sonuç ne olacak?

erdogan-ve-yerel-secimler

 

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir